Zabiegi dermatologii estetycznej pozwalają zahamować procesy starzenia się skóry oraz zniwelować zmiany powstałe w wyniku chorób bądź defektów kosmetycznych.

Botoks / toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe powodując czasowe osłabienie siły mięśnia, w który jest podana. Podaje się ją najczęściej w celu wygładzenia zmarszczek na czole, między brwiami, w okolice oczu, nad ustami. Służy również do leczenia nadpotliwości, szczególnie pach, dłoni  i stóp.

Peelingi medyczne, kwas salicylowy, glikolowy, TCA

Redukują przebarwienia skóry różnego rodzaju, zmniejszają widoczność rozszerzonych porów i łojotok, wygładzają i odmładzają skórę, zabiegi wykonuje się w seriach dobierając indywidualnie rodzaj i skład kwasów.

Wypełniacze

Są to preparaty kwasu hialuronowego o różnej gęstości. Podaje się je w formie iniekcji aby wypełnić zmarszczki, odbudować utraconą objętość i przywrócić gęstość skóry. Najczęściej stosowane są w obrębie policzków, fałdów nosowo-wargowych, w okolicy ust.

Mezoterapia

Polega na seryjnych nakłuciach cienką igłą w celu wprowadzenia podnaskórkowo lub śródskórnie preparatów kwasu hialuronowego i rożnych koktajli. Rewitalizuje, nawilża i rozjaśnia skórę, spłyca drobne zmarszczki, daje efekt „promiennej skóry”. Najlepsze efekty uzyskuje się powtarzając zabiegi w seriach.